KATEGORIE E-SHOPU

Reflexní pásky ALTIMA vítězí

Velký test reflexních pásek potvrdil vysokou kvalitu našich výrobků. I přes to, že cenově patří ke středu trhu, v testu se umístily na 1. místě. Navíc mají naše pásky až 60x větší svítivost než levné výrobky. Ušetřená dvacetikoruna snižuje možnost pro reakci řidiče na minimum - buďte v noci opravdu vidět! 

Naše reflexní bezpečnostní doplňky podléhají evropským normám: EN 13356 | EN 17353, EN 1150 a EN ISO 20471.

Podívejte se na video s testem 
Podívejte se na naše reflexní pásky


Stahujte nový katalog

 

Katalog Připravili jsme pro Vás nový katalog plný reflexních prvků včetně novinek, které ochrání Vás i Vaše děti.
 

Stáhnout katalog

 


Reflexní prvky ALTIMA

Každý den dochází na silnicích k vážným dopravním nehodám. Jejich oběťmi bývají často chodci. Příčinou mnoha tragických nehod je nedostatečná viditelnost. Auta musí svítit, cyklisté, ale i chodci, kteří jsou v silničním provozu ti nezranitelnější mají povinnost mít reflexní prvky.

Vidět a být viděn – je základní pravidlo bezpečnosti na silnicích. Za snížené viditelnosti platí dvojnásob. Řidiči, kteří zranili chodce, se shodují na tom, že ho neviděli vůbec nebo příliš pozdě.

Právě kvalitní reflexní prvky od společnosti ALTIMA mohou pomoci vám i vašim nejbližším v bezpečnosti na silnicích a v silničním provozu.

Prohlédněte si naše reflexní prvky v katalogu.


Dětské reflexní vesty

Reflexní vesty napomáhají ke zvýšení bezpečnosti nejen v silničním provozu, ale také jako výstražná reflexní vesta s vysokou viditelností. Veškeré naše reflexní oblečení je vyrobeno z kvalitních materiálů.

Prohlédněte si reflexní vesty v katalogu.


Nažehlovací obrázky pro děti

Nažehlovací aplikace, nažehlovací obrázky nebo taky nažehlovačky. Má vaše dítě malou skvrnku nebo jinou vadu, která nejde odstranit? To vůbec nevadí. Využijte kvalitní nažehlovací obrázky a jednoduše své oblečení opravte.

Prohlédněte si nažehlovací obrázky v katalogu.


Nové články

Polepení auta (nejen) reflexními fóliemi: Jaké jsou možnosti a co na to říká zákon?

Rádi byste dodali svému autu nový vzhled? Láká vás nová barva, nová povrchová úprava, nebo pokoukáváte po něčem víc uměleckém? Možná vás k úvahám o autofóliích dotlačil poškozený lak vašeho vozu. Zatímco dlouhá léta bylo jediným řešením zakázkové lakování, při kterém se nanášely barvy na karoserii auta, v současnosti se velké popularitě těší technika polepení auta fóliemi. Image by Freepik Polepit...

Dopravní hřiště: efektivní nástroj pro nácvik do silničního provozu

  Bezpečnost na cestách je téma, které by mělo zajímat všechny. Ale co když se staneme rodiči? Naše odpovědnost se násobí. Musíme se nejen starat o vlastní bezpečnost, ale i o bezpečnost našich dětí. A jak je naučit bezpečnému chování na cestách? Jak jim vysvětlit, co znamenají jednotlivé dopravní značky? Image by jcomp on Freepik   Právě proto vznikají dopravní hřiště, která jsou ideáln...

Móda reflexních prvků: jak je nosit a zvýšit svoji bezpečnost

Fotka od Bikesafe z Pixabay Reflexní prvky jsou často přehlížené, ale klíčové prvky bezpečnosti na cestách. Zvyšují viditelnost chodců, cyklistů a motoristů v tmavém nebo špatně viditelném prostředí. Tento článek nabízí tipy a pokyny, jak správně nosit reflexní prvky pro maximální bezpečnost. Existuje mnoho druhů reflexních prvků, včetně oblečení, náramků, čelenek, popruhů, pásků a batohů. Vyberte...

 

Spolupracujeme a podporujeme:

 
Heureka.cz - ověřené hodnocení obchodu Altima.cz
 
PayU

 

 

Spolupracujeme a podporujeme:

 

 

Jsme partneři projektu

 
Doprava ZDARMA
Volejte ZDARMA
Obchodní podmínky